ÖVRIGT / Diverse / Boksnurra 13062391
nr 1306 2391
Boksnurra
Bemålad. Höjd: 121cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:17:23
500 kr
600 kr
700 kr
1.400 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
6
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
7
2.200 kr
8